Monipuoliset painopalvelut ja tunnelmaa melkein kuin festareilla. Sitten vain tilausta tiskiin, soita 010 526 3850 tai meilaa myynti@origos.fi

Asenne

Hyvällä tavalla ja huolella. Olemme sitä mieltä, että erityisen hyvä meininki tuottaa tehokkaasti hyviä painotuotteita, joista taas on suurta iloa asiakkaillemme. Onnistunut painotuote ja tyytyväinen asiakas on aina pienen juhlan aihe, vaikka sitä tapahtuukin päivittäin. Mitä Teille saisi olla?

Ammattitaito

Tutustu somessa!

Asiakaspalvelu

Ota rennosti ja anna meidän painaa!

Sitä saa, mitä tilaa – ja reipas palvelu kuuluu hintaan

Tuotevalikoimamme on laaja, kattaen yritysten päivittäistarpeet, markkinointi- ja messumateriaalit sekä monenlaiset painotöiden erikoistarpeet. Kysyminen kannattaa, ammattilaisemme auttavat aina parhaan ratkaisun saavuttamisessa. Soita 010 526 3850.

• käyntikortit • esitteet • koulutusmateriaalit • liimasidotut kirjat • wire-sidotut materiaalit • vihkot • julisteet • roll-upit • tarrat • laminoinnit • mapitukset • postitukset • personoidut painotuotteet • kampanjat ja paljon muuta!

Huolella hyvää tulee. Nopeasti.

Se tunne, kun homma on hallinnassa

Origos on vahva kymmenen henkilön tiimi, meillä on painoalan kokemusta yhteensä yli 100 vuoden edestä. Palvelemme kaikissa painotuotteisiin liittyvissä asioissa. Asiantuntemuksemme auttaa suosittelemaan aina parasta ja kustannustehokkainta ratkaisua asiakkaamme tarpeeseen. Pitkät ja luottamukseen pohjautuvat asiakassuhteet ovat meille kunnia-asia.

 

Prepress-osastomme käsittelee aineistot ammattitaitoisesti ja auttaa mahdollisissa  korjauksissa. Tuotantomme värinhallintaketju on yhtenäinen ja koneet on profiloitu toistamaan FOGRA-väristandardin mukaista painolaatua. Väritasapaino pidetään toleransseissa, mittalaitteilla valvoen. Siitä meillä on sertifikaatti, josta voimme olla ylpeitä.

Origos Oy - työn ääniä ja kuvia

Ota yhteyttä, laitetaan hommat toimimaan.

Tervetuloa tutustumaan Espoon Mankkaalle

Yhteyslomake, tiedustelut ja palautteet

Lähetetään lomaketta...

Virhe palvelimessa.

Lomake vastaanotettu.

Origos Oy

Sinimäentie 10 A, 02630 Espoo

Vaihde: 010 526 3850

myynti@origos.fi

Repro

repro@origos.fi

toimitukset@origos.fi   |   010 526 3850

Tuotanto

Johanna Nyström

Jukka Nyström

Ville Ylitervo

Mikko Salo

040 746 7843

mikko.salo@origos.fi

Antti Korpi

050 345 4189

antti.korpi@origos.fi

Juuso Malin

juuso.malin@origos.fi

Taloushallinto

Jaana Huhtala

040 532 2893

jaana.huhtala@origos.fi

Sami Nevalainen, toimitusjohtaja

045 641 6776

sami.nevalainen@origos.fi

 

Janne Juopperi

040 171 3913

janne.juopperi@origos.fi

Myynti

Mikko Vahtera

040 662 0201

mikko.vahtera@origos.fi

myynti@origos.fi   |   010 526 3850

Copyright © 2016 > Origos Oy

Mainosasiamies.fi

Asenne

Ammattitaito

Asiakaspalvelu

Hyvällä tavalla ja huolella. Olemme sitä mieltä, että erityisen hyvä meininki tuottaa tehokkaasti hyviä painotuotteita, joista taas on suurta iloa asiakkaillemme.

Tuotevalikoimamme on laaja, kattaen yritysten päivittäistarpeet, markkinointi- ja messumateriaalit sekä monenlaiset painotöiden erikoistarpeet.

Selasit kevennettyä mobiiliversiota,
siirry tästä täysversioon >